Jeśli zauważyłeś coś interesującego zgłoś do nas na: news@katywroclawskie24.pl

50 kg amfetaminy w ciężarówce z wieprzowiną w Kątach Wrocławskich

W samochodzie z wieprzowiną znaleziono 50 kilogramów amfetaminy, 10 tysięcy tabletek ecstasy dwie sztuki broni i amunicję. Auto zostało zatrzymane w piątek na parkingu przy stacji benzynowej w Kątach Wrocławskich. Policja zatrzymała jednego mężczyznę, który trafił do aresztu. Była to próba przemytu narkotyków z Holandii do Polski.
Wiadomo, że w akcji uczestniczyli funkcjonariusze warszawskiej delegatury Centralnego Biura Śledczego Policji. Pomagali im wywiadowcy z Komendy Miejskiej we Wrocławiu oraz funkcjonariusze straży granicznej. Zatrzymano kierowcę tira z wieprzowiną. Z informacji policji wynika, że mężczyzna ten był już wcześniej notowany za przemyt narkotyków. Kilka miesięcy temu miał wyjść z francuskiego więzienia, do którego trafił za przemyt 40 kilogramów marihuany. Mężczyzna kupił narkotyki w Holandii i przez Niemcy wjechał z nimi do Polski. Zdaniem policji była to jedna z większych w ostatnich latach prób przemytu narkotyków.

Czytaj więcej: http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/3927613,50-kg-amfetaminy-w-ciezarowce-z-wieprzowina-w-katach-wr-film-zdjecia-nowe-fakty,id,t.html

Share Button

Komentarze .