Jeśli zauważyłeś coś interesującego zgłoś do nas na: news@katywroclawskie24.pl

Dni Kątów Wrocławskich 2016 zbliżają się wielkimi krokami

Początek czerwca to czas, w którym jak co roku odbywają się Dni Kątów Wrocławskich. Jak co roku wystąpią artyści znani na scenach ogólnopolskich, nie zabraknie również innych atrakcji. Kto w tym roku wystąpi przed kątecką publicznością ? Już 4 czerwca od godziny 16:00 będziemy mogli podziwiać zespół TWISTERSI, dzięki którym będziemy mogli przenieść się w świat rockowo-bluesowych brzmień

Zaraz po nich na scenie zagości  pochodząca z Nysy formacja HORYZONT. Ich utwór "Ogień" jest nominowany w kategorii Najlepsza piosenka Rock w portalu muzykoholicy.com

Kolejnego wykonawcy specjalnie przedstawiać nie trzeba. Antek Smykiewicz - bo  o nim mowa to wykonawca przeboju "Pomimo burz", który jest jednym z częściej granych utworów w stacjach radiowych. Antek wystąpi u nas dzień po koncercie Debiuty w Opolu, podczas którego powalczy o nagrodę im. Anny Jantar.

Dopełnieniem wieczoru będzie występ megagwiazdy wieczoru, a będzie nią a w zasadzie nim urodzony we Wrocławiu Łukasz Mróz znany jako MROZU.

Po tak obfitującym w gwiazdy i różnorodne gatunki muzyki dniu musimy szybko zebrać siły, gdyż w niedzielę na kąteckiej scenie zagoszczą kolejni wykonawcy. Od godziny 15:00 będziemy mogli podziwiać działające w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu sekcje muzyczno - taneczne. Natomiast już o 16:30 zagości zespół Czarno-Czarni -twórcy hitu "Nogi"

Zaraz po nich na scenę wkroczy finalista trzeciej edycji X Factor Grzegorz Hyży.

Niedzielny wieczór zwieńczy megagwiazda Formacja Nieżywych Schabuff - twórcy wielu przebojów, takich jak "Klub Wesołego Szampana" oraz "Lato"

Koncerty będą odbywać się na scenie Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu - to jednak nie jedyne wydarzenia w trakcie Dni Kątów. Oprócz nich będą odbywać się imprezy towarzyszące, o których napiszemy w kolejnym artykule. Mamy nadzieję, że każdy z Państwa znajdzie coś dla siebie i  będzie to święto miasta i gminy Kąty Wrocławskie, czyli wszystkich mieszkańców naszej gminy oraz gości, których zapewne wówczas nie zabraknie. Życzymy udanej zabawy i wspaniałej uczty muzycznej.

Share Button

Komentarze .