Jeśli zauważyłeś coś interesującego zgłoś do nas na: news@katywroclawskie24.pl

Dziś mija rok

Szanowni Państwo

    Dokładnie 24 lutego 2015 roku na naszym portalu ukazał się pierwszy wpis - dziś mija dokładnie rok odkąd wystartowaliśmy. Jest to dobra okazja, żeby podziękować Państwu za Waszą obecność, uwagi i przede wszystkim wiadomości, którymi się z nami dzielicie.  Mamy nadzieję na to, że nadal będziemy spotykać się z Państwa życzliwością. Dziękuję moim Koleżankom Ani Starek - Wróbel oraz Karolinie Krakowiak za współprowadzenie serwisu - dzięki Wam Kątywrocławskie24 nabrały więcej kolorytu - oprócz wiadomości pojawił się dział "Kultura".

    Co planujemy dalej ? Tak naprawdę to zależy od Państwa. Czekamy na Wasze sugestie czego najbardziej brakuje, co moglibyśmy zmienić, abyśmy w pełni spełniali swoją rolę. Kłaniamy się Państwu nisko

Karolina Krakowiak

Anna Starek - Wróbel

Krystian Korzeniowski

 

Share Button

1 Odpowiedź

  1. Gratulacje !!!.
    Cieszę się , że powstał taki portal i informuje nas na bieżąco co w “trawie piszczy”. Kiedyś pamiętam był portal gminakatywroclawskie , ale niestety przestał interesować się naszymi sprawami i praktycznie jest nieaktywny . A szkoda , bo im więcej lokalnych mediów tym lepiej dla społeczeństwa . Także lokalna władza dzięki temu musi być czujna i otwarta dla społeczeństwa , a nie robić co jej się rzewnie podoba. A media właśnie są po to , aby patrzeć na ręce władzy i wytykać ich błędy , bo sama władza do nich się nie przyzna.
    Życzę sukcesów , trafnych komentarzy i bacznego oka na nasze codzienne sprawy. Pozdrawiam .