Jeśli zauważyłeś coś interesującego zgłoś do nas na: news@katywroclawskie24.pl

III turniej strefowy DZPN żaków i orlików w Kątach Wrocławskich

W niedzielę (23.10.2016) na stadionie w Kątach Wrocławskich już po raz trzeci odbył się turniej strefowy Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej.

Od godziny 11-ej rywalizowali najmłodsi w kategorii żaki (2008-2011), a od godziny 14.00 swoje mecze rozegrali zawodnicy w kategorii orliki (2006-2007).

Stadion Miejski w Kątach Wrocławskich gościł łącznie 18 zespołów dziecięcych, grających jako: KS BYSTRZYCA KĄTY WROCŁAWSKIE, ORZEŁ SADOWICE, OLIMPIC WROCŁAW, LKS GALAKTICOS SOLNA, GLKS MIETKÓW, LZS OSIEK, BŁĘKITNI GNIECHOWICE, ORZEŁ PUSTKÓW WILCZKOWSKI, STS SOKÓŁ SMOLEC, MECHANIK BRZEZINA, WKS WIERZBICE, UKS MŁODE WILKI KĄTY WROCŁAWSKIE, FORZA WROCŁAW, WKP ODRA WROCŁAW, POLONIA JASZOWICE, CZARNI BIAŁKÓW.

Dzieci z naszej akademii piłkarskiej zagrały w 5 drużynach, reprezentując barwy trzech zespołów: KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie, Orzeł Sadowice i Błękitni Gniechowice.

W obydwu kategoriach, zespoły zostały podzielone na dwie grupy, w ramach których rozegrano mecze "każdy z każdym". Najbardziej wyróżniający się zawodnicy zostali nagrodzeni małymi dyplomami - "zawodnik meczu", a na koniec trenerzy wręczyli dyplomy dla najbardziej wyróżniających się zawodników w całym turnieju.

Wyniki drużyn w kategorii żaki (2008-2010)

GRUPA A

ORZEŁ PUSTKÓW WILCZKOWSKI - FORZA WROCŁAW 1 : 2
MŁODE WILKI KĄTY WROCŁAWSKIE - STS SOKÓŁ SMOLEC 2 : 1
OLIMPIC WROCŁAW - ORZEŁ PUSTKÓW WILCZKOWSKI 2 : 1
FORZA WROCŁAW - MŁODE WILKI KĄTY WROCŁAWSKIE 1 : 1
OLIMPIC WROCŁAW - STS SOKÓŁ SMOLEC 2 : 3
MŁODE WILKI KĄTY WROCŁAWSKIE - ORZEŁ PUSTKÓW WILCZKOWSKI 1 : 3
FORZA WROCŁAW - OLIMPIC WROCŁAW 0 : 3
ORZEŁ PUSTKÓW WILCZKOWSKI - STS SOKÓŁ SMOLEC 0 : 1
OLIMPIC WROCŁAW - MŁODE WILKI KĄTY WROCŁAWSKIE 9 : 1
STS SOKÓŁ SMOLEC - FORZA WROCŁAW 4 : 0

GRUPA B

MECHANIK BRZEZINA - CZARNI BIAŁKÓW 1 : 2
BŁĘKITNI GNIECHOWICE - KS BYSTRZYCA KĄTY WROCŁAWSKIE 0 : 4
UKS ORZEŁ SADOWICE - MECHANIK BRZEZINA 3 : 0
CZARNI BIAŁKÓW - BŁĘKITNI GNIECHOWICE 3 : 2
UKS ORZEŁ SADOWICE - KS BYSTRZYCA KĄTY WROCŁAWSKIE 0 : 2
BŁĘKITNI GNIECHOWICE - MECHANIK BRZEZINA 1 : 0
CZARNI BIAŁKÓW - UKS ORZEŁ SADOWICE 0 : 3
MECHANIK BRZEZINA - KS BYSTRZYCA KĄTY WROCŁAWSKIE 1 : 2
UKS ORZEŁ SADOWICE - BŁĘKITNI GNIECHOWICE 10 : 0
KS BYSTRZYCA KĄTY WROCŁAWSKIE - CZARNI BIAŁKÓW 3 : 0

Wyniki drużyn w kategorii orliki (2006-2007)

 

GRUPA A

KS BYSTRZYCA KĄTY WROCŁAWSKIE - UKS ORZEŁ SADOWICE 2 : 2
POLONIA JASZOWICE - WKP ODRA WROCŁAW 1 : 1
KS BYSTRZYCA KĄTY WROCŁAWSKIE - POLONIA JASZOWICE 0 : 1
UKS ORZEŁ SADOWICE - WKP ODRA WROCŁAW 1 : 0
KS BYSTRZYCA KĄTY WROCŁAWSKIE - WKP ODRA WROCŁAW 2 : 4
UKS ORZEŁ SADOWICE - POLONIA JASZOWICE 2 : 0

GRUPA B

LZS OSIEK - WKS WIERZBICE 1 : 3
STS SOKÓŁ SMOLEC - MECHANIK BRZEZINA 2 : 1
LZS OSIEK - STS SOKÓŁ SMOLEC 2 : 1
WKS WIERZBICE - MECHANIK BRZEZINA 3 : 0
LZS OSIEK - MECHANIK BRZEZINA 2 : 0
WKS WIERZBICE - STS SOKÓŁ SMOLEC 1 : 0

Organizatorem turniejów jest UKS Akademia Piłkarska Bystrzyca Kąty Wrocławskie, przy współpracy z klubami: Orzeł Sadowice i KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie.

Szczególne podziękowania dla GOKiS Kąty Wrocławskie za możliwość organizacji trzech turniejów na stadionie miejskim w Kątach Wrocławskich i udostępnienie dwóch bramek przenośnych o szerokości 5 metrów

koordynator turniejów Piotr Chmurzyński

Share Button

Komentarze .