Jeśli zauważyłeś coś interesującego zgłoś do nas na: news@katywroclawskie24.pl

Mieszkanka Kątów Wrocławskich potrzebuje naszego wsparcia i pomocy

Drodzy Czytelnicy

Mieszkanka Kątów Wrocławskich Magda Horodecka - Kamińska poważnie zachorowała w ubiegłym roku. Leczenie standardowe nie przynosi pożądanych rezultatów, w związku z tym konieczne jest podjęcie kosztownej terapii niestandardowej - pozwólcie Państwo, że pokrótce przedstawię Jej historię:

Mam na imię Magda i mam 49 lat. Jestem szczęśliwą żoną i matką dwójki dorosłych dzieci.
Do lipca 2017 prowadziłam normalne, bardzo aktywne i zdrowe życie. Zawsze byłam  przekonana, że to pozwoli mi ustrzec się przed chorobami i pozwoli utrzymać się w zdrowiu i dobrej kondycji do podeszłego wieku. Nic bardziej mylnego – 21 07.2017 otrzymałam diagnozę – rak inwazyjny piersi. Po pierwszym szoku pomyślałam sobie jednak – ok, dam radę – kilka miesięcy leczenia i wracam do wszystkiego co lubię robić w życiu. Niestety każdy kolejny plan leczenia, jaki mi proponowano, kończył się niepowodzeniem. Nieskuteczne dwa schematy chemioterapii, mastektomia, po której pojawiła się wznowa miejscowa, potem przerzuty do wątroby ….. Dzisiaj przyjmuję kolejną chemię, jestem po intensywnej radioterapii i przyjmuję lek, który jest terapią celowaną w moim rodzaju nowotworu. Wciąż wierzę, że coś zacznie działać i zatrzyma chorobę, która postępuje u mnie bardzo szybko….

Lek, o którym piszę nie jest niestety refundowany. Jest to koszt 7780 zł co 21 dni do stosowania długoterminowego, co znacznie przekracza moje możliwości finansowe. Jeśli to leczenie nie zadziała, to jest jeszcze jeden lek, który może pomóc – niestety jeszcze dwa razy droższy.
Obecnie jestem podopieczną fundacji Pomóż Walczyć o Życie i za pomocą fundacji zbieram
środki na moje dalsze leczenie. Można przekazać 1% podatku na ten cel :
KRS Fundacji: 0000428288 Cel szczegółowy: MAGDALENA HORODECKA-KAMIŃSKA
Można również przekazywać wpłaty na specjalne subkonto. Aby przekazać darowiznę na moje leczenie, należy dokonać wpłaty na:
ING Bank Śląski S.A. 25 1050 1575 1000 0090 9712 1306 z opisem MAGDALENA HORODECKA-KAMIŃSKA
Bardzo dziękuję za każde wsparcie.

 Dobra informacja z dnia dzisiejszego -  Magda rozpoczęła dziś nową terapię. Trzymajmy kciuki za pozytywne efekty jej wdrożenia i bardzo proszę - udostępniajcie tę wiadomość aby dotarła do kogo tylko się ta - wierzę w Waszą moc - dzielmy się nią z naszą dzielnie walczącą mieszkanką 

Zapraszam również na profil utworzony na Facebook-u, który utworzyła silnie zmotywowana do pomocy i walki ekipa Przyjaciół Magdy

https://www.facebook.com/DlaMagdyHK/

Share Button

Komentarze .