Jeśli zauważyłeś coś interesującego zgłoś do nas na: news@katywroclawskie24.pl

O wyborach z przymrużeniem oka

Łukasz Zbroszczyk kandydat na burmistrza, radny, mąż,ojciec i … taki trochę elegancik.
Zawsze nienagannie ubrany koszule wykrochmalone, garnitur po maglu i to takim porządnym elektryczno – parowym. Albo elektrycznym ale o to już należałoby zapytać Szanowną Małżonkę.
Nieee … na pewno parowy – marynarka tak idealnie gładka, że aż kratka z materiału odpadała, gdy Pan Łukasz przechadzał się pięknym Rynkiem. Znaczy ten Rynek piękny jest w samym centrum bo inne części to czasem aż łzy lecą jak się patrzy. Ale nie o tym nie o tym.

Ja się zastanawiam czy Pan radny jest tak samo idealny w domu. Innymi słowy zastanawiam się, czy skoro zawsze elegancki, to czy spodnie od pidżamy muszą być wyprasowane w kant ? Inaczej nie zaśnie bo go będą uwierały. Ciekawe też jaki krawat dobiera do snu ? Taki z owcami bo to zawsze jak nie można zasnąć to dobrze mieć coś takiego pod ręką. Żona chciała żeby krawat był z baranami ale to się jakoś Panu Łukaszowi źle kojarzyło.
Jawi nam się też jako taki mężczyzna idealny. Na czym to polega ? Wyobraźmy sobie sytuację. Rano wszyscy zaspani – żona otwiera oczy, Pan Łukasz w garniturze oczywiście nowym i też z magla śledzi najnowsze wiadomości. Żona zupełnie niepotrzebnie zaniepokojona mówi :
-Trzeba wstać budzić dzieci przygotować do szkoły, przedszkola
- Spokojnie Kochanie – dzieci już ubrane, zjadły śniadanie za chwilę je odwiozę
- Jak zawsze o wszystkim myślisz … pozostaje mi wstać i zrobić sobie makijaż
- Spokojnie kochanie – makijaż też już zdążyłem Ci zrobić …

Przedstawione wydarzenia są fikcyjne - ich bohaterowie już nie, dlatego jest duże
prawdopodobieństwo, że fikcja stanie się rzeczywistością, a rzeczywistość fikcją 

Share Button

1 Odpowiedź

  1. Ładnie, a gdzie karykatury i anegdoty doyczące pozostałych kandydatów..?