Jeśli zauważyłeś coś interesującego zgłoś do nas na: news@katywroclawskie24.pl

Radny Łukasz Zbroszczyk na IV miejscu w plebiscycie Gazety Wrocławskiej

Chciałoby się rzec, że do szczęścia zabrakło tak niewiele. Pan Łukasz Zbroszczyk radny reprezentujący okręg wyborczy nr 14 (Pełcznica, Kozłów, Sokolniki, Nowa Wieś Kącka) zajął IV miejsce w plebiscycie Gazety Wrocławskiej "Szukamy najskuteczniejszych radnych na Dolnym Śląsku".
Do ścisłego finału zabrakło naprawdę niewiele gdyż tylko ... 9 głosów.Klasyfikacja wyglądała następująco:

I miejsce Piotr Gądziński - radny gminy Siechnice - 3249 głosów

II miejsce Paweł Falkiewicz - radny gminy Czernica - 3239 głosów

III miejsce Elżbieta Świech - radny gminy Siechnice - 3119 głosów

IV miejsce Łukasz Zbroszczyk - radny gminy Kąty Wrocławskie - 3110 głosów

Gratulujemy Panu Radnemu zajęcia tak wysokiej pozycji pomimo zupełnego braku promocji tego wydarzenia ze strony gminy. Przeglądając inne strony samorządowe jak choćby serwis gminy Czernica widać było zaangażowanie, którego efektem było II miejsce jej przedstawiciela. Jest to o tyle niezrozumiałe, że jest to darmowa promocja gminy, za którą nie ponosi się żadnych kosztów. Pewnie gdyby nagłówek było nieco inny , gdzie bohaterem nie byłby radny, a burmistrz taki plebiscyt zyskałby większy rozgłos. Tym bardziej panu Łukaszowi należą się gratulacje - to po prostu oznacza, że cieszy się dużym zaufaniem w gminie Kąty Wrocławskie

Share Button

1 Odpowiedź

  1. Trafnie Pan to określił Panie Redaktorze. Pan Burmistrz nie będzie się angażował w promocję Radnego. A jak Radnemu przyjdzie do głowy wystartować na Burmistrza w najbliższych wyborach ?. To by dopiero Pan Burmistrz pluł sobie w brodę. Panu Radnemu należą się gratulacje , ale swoją drogą czym się “wsławił” ów Pan , że aż tylu na niego głosowało ?. To chyba więcej głosów niż na Burmistrza w ostatnich wyborach. Nieprawdaż ?.