Jeśli zauważyłeś coś interesującego zgłoś do nas na: news@katywroclawskie24.pl

Wielka Gala Zapaśnicza w Kątach Wrocławskich z transmisją na żywo już 6. lutego

W poniedziałek 6. lutego 2017 r. czeka nas w Kątach Wrocławskich nie lada wydarzenie. Odbędzie się tu bowiem kolejna Gala Zapaśnicza z udziałem najlepszych zawodników z kraju i ze świata.  Rangę wydarzenia oddaje fakt, że będzie ono transmitowane na żywo przez TVP Sport, a organizatorzy oczekują, że przed  telewizorami zasiąść może w Polsce i na świecie nawet milion widzów! Wystartują m.in. najlepsi zawodnicy wrocławscy pod kierownictwem trzykrotnego medalisty olimpijskiego Józefa Tracza. Nie zabraknie również mieszkańców naszej gminy z Dawidem Klimkiem na czele. Gala będzie miała w każdym aspekcie profesjonalną oprawę, super efekty świetlne, świetnych komentatorów, piękne ring girls. Zmierzy się ze sobą czołówka krajowych i zagranicznych zapaśników, punktem kulminacyjnym Gali będzie zaś walka o prymat w polskich zapasach, naszego Klimka z Kułynyczem. Walka ta wyłoni najlepszego zapaśnika na kolejne lata, który będzie walczył o tytuły mistrzostw Europy, Świata czy start w Igrzyskach Olimpijskich. Bądźmy z naszymi zawodnikami podczas ich zmagań i pokażmy widowni w całym kraju i na świecie, że mamy najlepszych kibiców, najgłośniejszy doping i niepokonanych zapaśników. Podczas przerwy technicznej wystąpi ponadto jeden z najlepszych polskich iluzjonistów, Damian Kość. Serdecznie zapraszam 6. lutego do Kątów Wrocławskich, do hali sportowej przy ul. Brzozowej 4, godz. 20. Wstęp wolny!  Kontakt: Hieronim Kuryś - 605 745 010

 

 

 

Share Button

Komentarze .