Jeśli zauważyłeś coś interesującego zgłoś do nas na: news@katywroclawskie24.pl

Wkrótce otwarcie klubu fitness Fit4living

Z dumą informujemy, że trwają już prace wykończeniowe nad projektem pierwszego, energetycznego i komfortowego klubu fitness, który już wkrótce zostanie  otwarty na Osiedlu Dębowym w Kątach Wrocławskich.

Zależy nam na stworzeniu optymalnych warunków do aktywnego spędzania wolnego czasu, a także dbania o kondycję i zdrowie.

W pierwszym etapie, na powierzchni 400 m2, do dyspozycji Klientów oddamy bogato wyposażoną siłownię, salę do zajęć fitness, dwie sauny połączone ze strefą relaksu, gabinet rehabilitacyjny oraz komfortowe szatnie. Wszystkie pomieszczenia będą klimatyzowane i nowocześnie  wyposażone.

Równie ważnym filarem FIT4LIVING Fitness & gym jest zespół, składający się ze specjalistów, których łączy pasja i chęć propagowania zdrowego stylu życia. Dzięki ich wsparciu,  wiedzy i doświadczeniu, każdy będzie mógł osiągnąć swoje indywidualne cele.

Witalność, zdrowie i energia – to wartości, w które szczególnie wierzymy. Jesteśmy przekonani, że dzięki nim życie może być lepsze, piękniejsze i szczęśliwsze. Nasza bogata oferta, spowoduje, że każda godzina spędzona z nami będzie wykorzystana w 100%.  

Więcej informacji już wkrótce.

Share Button

1 Odpowiedź

  1. Max

    Czy wiadomo coś więcej na temat tej inwestycji? Ostatnio przechodziłem przez to osiedle i nie widać tam żadnych prac nad tą siłownią…