Jeśli zauważyłeś coś interesującego zgłoś do nas na: news@katywroclawskie24.pl

Wybory samorządowe 2018 – zakończyła się rejestracja kandydatów na radnych

W dniu wczorajszym zakończyła się rejestracja kandydatów na radnych MiG Kąty Wrocławskie. Miejska Komisja Wyborcza w Kątach Wrocławskich, której mam zaszczyt być członkiem ostatecznie zarejestrowała listy kandydatów na radnych z czterech komitetów wyborczych (kolejność, jaką podaję poniżej wynika z kolejności zgłaszania się przedstawicieli komitetów wyborczych)

  1. KWW Aktywny Samorząd Łukasz Zbroszczyk - kliknij tutaj
  2. KWW Jacka Selwesiuka - kliknij tutaj
  3. KWW Nasza Gmina Wspólne Dobro Antoniego Kopcia - kliknij tutaj  
  4. Komitet Wyborczy Wyborców Prawo i Sprawiedliwość - prosimy komitet o dostarczenie adresu strony

Szczegółowe informacje dotyczące samego głosowania znajdą Państwo tutaj: 

https://wybory2018.pkw.gov.pl/pl/geografia/022304#general_stat

Wszystkie komitety przeszły pomyślnie proces wstępnej weryfikacji i każdy z przedstawicieli otrzymał potwierdzenie zarejestrowania listy. Pozostaje zachęcić Państwa po raz kolejny do pójścia na wybory a kandydatom życzyć owocnej oraz merytorycznej kampanii wyborczej. 

Share Button

1 Odpowiedź

  1. Wklejam kandydatów na radnych z Aktywnego Samorządu, przydadzą się nam młodzi i ambitni w mieście!

    OKRĘG NR 1 Miasto Kąty Wrocławskie

    1 PACYNA Grzegorz 2 SMAK Dorota 3 ZARÓWNY Krzysztof 4 PUTNA-JANUŚ Dominika 5 GINIEWSKI Tomasz Daniel 6 JASIŃSKI Krzysztof 7 KLAG Grażyna 8 SOCHACKI Sebastian

    OKRĘG NR 2 Sołectwa: Smolec-Centrum; Smolec-Osiedle Leśne; Smolec-Zatorze; Mokronos Dolny, Mokronos Górny, Zabrodzie, Cesarzowice

    1 ŁAPIŃSKA-SZYMAŃSKA Katarzyna 2 KOTLARZ Sebastian 3 LUDWIKOWSKI Dawid 4 KARCH Anna 5 KULESZ Łucja 6 SOBKO Piotr

    OKRĘG NR 3 Sołectwa: Pietrzykowice, Gądów-Jaszkotle, Nowa Wieś Wrocławska, Sadków-Sadkówek, Baranowice-Bliż, Rybnica, Sadowice, Małkowice, Krzeptów, Kębłowice, Skałka, Samotwór, Bogdaszowice, Romnów, Stoszyce, Zybiszów

    1 SKÓRCZAK Anna 2 LUBINIECKI Mariusz * 3 JANISZEWSKA Edyta 4 MITEK Grzegorz 5 ŚMIECIŃSKA Katarzyna 6 PIASECKA Magdalena 7 GNIEWEK Łukasz

    OKRĘG NR 4 Sołectwa: Sośnica-Różaniec, Strzeganowice, Kilianów, Szymanów, Kamionna, Wojtkowice-Krobielowice, Zachowice-Stradów, Czerńczyce, Gniechowice-Stary Dwór, Górzyce, Pełcznica, Kozłów, Sokolniki, Nowa Wieś Kącka, Wszemiłowice-Jurczyce

    1 ZBROSZCZYK Łukasz 2 SEBZDA-SZTUL Katarzyna 3 HERBUT Anna 4 KLIMCZAK Tadeusz 5 KRZYSZTANOWICZ Jan 6 ULEJCZYK Tadeusz 7 DUDA Alina