Jeśli zauważyłeś coś interesującego zgłoś do nas na: news@katywroclawskie24.pl

Wypadek na torach. Matka z maleńkim dzieckiem wpadła pod pociąg

Tragedia na przejeździe kolejowym w okolicach Sadowic (gmina Kąty Wrocławskie). Matka z 6-miesięcznym dzieckiem wpadła pod pociąg. Oboje nie żyją.

Do wypadku doszło o godz. 10.45. Matka z dzieckiem wpadła pod pociąg Kolei Dolnośląskich relacji Jelenia Góra-Wrocław. Przechodzili przez tory w niedozwolonym miejscu w pobliżu mostu na Bystrzycy. 30-letnia kobieta zginęła na miejscu. Strażacy wyciągnęli dziecko spod pociągu, a będący na miejscu ratownicy pogotowia ratunkowego podjęli próbę reanimacji. Niestety nieskuteczną - dziecko zmarło o godzinie 11.15.

- Maszynista zgłosił podejrzenie potrącenia dwóch osób, które znajdowały się na torach w miejscu niedozwolonym, poza przejściami i przejazdami. Na miejsce przyjechało pogotowie ratunkowe, które stwierdziło zgon dwóch osób: kobiety i dziecka – informuje Bohdan Ząbek z Polskich Linii Kolejowych. Ruch pociągów odbywa się w dwóch kierunkach jednym torem. Przyczyny tragedii wyjaśni śledztwo prokuratora. 

Czytaj więcej: http://www.gazetawroclawska.pl/dolny-slask/a/wypadek-na-torach-matka-z-malenkim-dzieckiem-wpadla-pod-pociag-zdjecia,12676203/

Share Button

Komentarze .