Jeśli zauważyłeś coś interesującego zgłoś do nas na: news@katywroclawskie24.pl

Kącik literacki – czas start!

 

Bardzo miło nam poinformować, że od tego tygodnia rusza na stronie kącik literacki. Znajdziecie w nim Państwo interesujące recenzje książek. Aura za oknem sprzyja czytaniu. Dziś zapraszamy do zapoznania się z Lottą - autorką recenzji.

 
IMG_5349(1)Lotta czyli Karolina Krakowiak. Książki są jej tlenem. W wieku niecałych 5 lat nauczyła się czytać bo nie chciała czekać aż ktoś będzie miał czas poczytać jej. Chciała poznawać bohaterów i ich historie. Tak jej zostało do dziś. Niezależnie od tego co dzieje się w jej życiu odnajduje ukojenie w książkach. Jakie książki lubi najbardziej? Wciągające, ciekawe, prawdziwe, inteligentne oraz poruszające kontrowersyjne tematy. Nie ma ulubionego gatunku. Chce poznawać nowe. Otwierać się na gatunki i autorów, których nie znała. Promuje często niedocenianą polską literature. Od końca czerwca 2015 roku prowadzi blog z recenzjami książek. Lotta dodatkowo kocha gotowanie, pieczenie, szperanie pod maską samochodu oraz w psychice innych ludzi 🙂

 

Słowo od autorki: Mam nadzieje, że razem będziemy bawić się dobrze. Chętnie dowiem się też od Was o ciekawych pozycjach. Mam również nadzieje, że zachęce Was do czytania.


 

www.lottaczyta.blox.pl

Share Button

Komentarze .