Jeśli zauważyłeś coś interesującego zgłoś do nas na: news@katywroclawskie24.pl

1 wizyta w UMiG

Czekamy na Państwa relacje ....

Share Button

7 Odpowiedzi

 1. Witam, jestem nowym mieszkańcem KW. Byłem coś załatwiać w UMiG. Przez przypadek usłyszałem jak jakaś Pani, chyba piastuje wysokie stanowisko urzędnika, dosłownie “rykiem” stawiała swojego podwładnego do pionu. No takich ryków nigdy jeszcze nie słyszałem. Jeżeli ktoś taki piastuje wysokie stanowisko w UMiG to tylko współczuć. Burmistrzowi, pracownikom no i mieszkańcom gminy. Ja myślałem, że czasy takiego chamstwa przełożonych już są za nami. Wstyd.

 2. 1 maja, byłem w Rynku i co się okazuje? Burmistrz wzorem pani Premier schował a może spalił flagi Unii Europejskiej. W 12 rocznicę przystąpienia do UE ani jednej fagi w Rynku i okolicznych ulicach. Najbliższa od władzy gminnej wisiała przy ul. Mireckiego za piekarnią. Widać po tym stosunek do UE naszych władz, szkoda bo chyba Gmina korzystała i korzysta ze środków UE i mam nadzieję, że nie chce wystąpić z Unii a ze względów oportunistycznych bądź ze strachu tak się zachowuje.

 3. Panie Henryku Panu się coś poprzestawiało 1 maja nie jest świętem UE ,ale świętem Ludzi Pracy ,natomiast 2 maja jest świętem NASZEJ POLSKIEJ FLAGI ! Ważne że Spółdzielni Mieszkaniowej która nie jest Pana własnością była oflagowana tak jak Pan i KOD sobie życzył !

 4. Jest taki ktoś w Urzędzie kto rządzi. Wydaje mu się, że rządzi. Do wszystkiego się wtrąca. Wszystko komentuje. Nienawidzi jak ktoś samodzielnie podejmuje decyzję. Gnoi pracowników. Wyzyskuje. Jest niesprawiedliwy. Czasami wyśmiewa podwładnych. Ma gdzieś organizację pracy. To nie jest film Alternatywy 4. To się dzieje naprawdę. W Urzędzie w Kątach Wrocławskich. I nie jest to Burmistrz. Ten horror się wydarza. To jest dobry scenariusz do kontynuacji filmu Alternatywy 4. Tam jest strach. Dlatego nikt z tym nic nie robi. Dobrze byłoby gdyby ktoś się temu przyjrzał. Może Radni …

 5. Jak się komuś praca w urzędzie nie podoba, to może ją zmienić, albo zgłosić problem odpowiednim służbom, a nie skarżyć się Radnym. Radni mają ważniejsze sprawy na głowie. Za organizację pracy w Urzędzie odpowiada Burmistrz, tylko on może i powinien rozwiązywać sprawy pracownicze.

 6. Burmistrz nie ma o tym pojęcie albo akceptuje taką sytuację bo mu wygodnie. Stworzyliście obóz pracy w oparciu o zastraszanie, brak szacunku do pracowników itd. Co to ma wspólnego z zarządzaniem firmą? Czas to zmienić. Zacznijcie od poczytania:
  “Dyktatorzy i święte krowy. W polskich firmach panują feudalne warunki”
  http://wyborcza.biz/bizne/1,147743,18047450,Dyktatorzy_i_swiete_krowy__W_polskich_firmach_panuja.html?disableRedirects=true

 7. Czekamy na reakcję Pana Burmistrza, ponieważ niekompetencja tej Pani i innych pracowników wylewa się już przed budynek gminy